Edukacinė kelionė Latvijoje

Septintokai edukacinėje ekskursijoje „Kuržemės kelias. Mūsų kaimynai baltai“ susipažino su vienu įdomiausiu Latvijos regionu – Kuržeme.

Latvijos Holivudu vadinamame Cinevilla miestelyje stebėjo filmavimus, dekoracijų kūrimo procesą, pasivaikščiojo senomis Ventspilio gatvelėmis, pasigrožėjo uostamiesčiu, Papės ežeru, Kemerio nacionaliniu parku. Klaidžiodami Riežupės smėlio urvuose patyrė neįprastų potyrių.

Edukacinė kelionė – moderni tarpdalykinė pamoka. Mokiniai pagilino užsienio kalbų žinias ekskursijose, vedamose anglų ir rusų kalbomis, sugrįžo į istorijos pamokose girdėtas temas apie vikingus. Geografijos vadovėliuose matytos atodangos tapo realiu paveikslu, kurį buvo galima paliesti. Teko pasitelkti ir komunikacijos bei socializacijos įgūdžius keliaujant po kaimyninę šalį, bendraujant su vietiniais gyventojais, pažįstant Latvijos kultūrą.

Mokiniams dviejų dienų edukacija paliko neišdildomus įspūdžius, pažadino norą dažniau pasinerti į tokį įdomų ir savitą pažinimo pasaulį, kuriame galima pabūti kartu.

Aušra Naidzinavičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių