Progimnazijoje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 9 d. progimnazijos 6 klasių mokiniams istorijos mokytojos metodininkės Danutė Randakevičienė ir Violeta Pranckūnienė suorganizavo istorijos-pilietinio ugdymo viktoriną „Aš. Lietuva. Kovo 11-oji“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Renginio dalyvius pasveikino garbingas svečias, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, diplomatas Vladimiras Jarmolenko, kuris savo kalboje akcentavo nepriklausomybės ir laisvės reikšmę žmogui.

Po gerbiamo signataro sveikinimo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga pradinukų choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Svetlanos Mockienės, susirinkusiuosius nudžiugino gražia daina.

Viktoriną vedė progimnaziją dar kartą aplankiusios Kauno Santaros gimnazijos abiturientės Greta Juškaitė ir Gabrielė Kasputytė. Pirmajame ir antrajame etapuose šeštokams reikėjo atsakyti į klausimus, susijusius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimu, kitais šaliai svarbiais istoriniais faktais. Trečiajame etape komandos privalėjo kuo greičiau sudėti Lietuvos Prezidentų atvaizdų dėlionę ir įvardinti jų asmenybes. Paskutiniajame etape mokiniai, išsirinkę po dvi siūlomas temas, atliko pateiktas užduotis.

Kol kompetentinga komisija skaičiavo taškus, muzikos mokytojos diriguojamas merginų choras padainavo dainą „Pagaminta Lietuvoje“.

Viktorinos rezultatai parodė, jog 3-osios vietos laimėtojomis tapo vienodą taškų skaičių surinkusios 6ė ir 6c klasių komandos, 2-ąją vietą laimėjo 6b ir 6a klasių komandos, 1-osios vietos nugalėtojais pripažinti 6d klasės mokiniai, vadovaujami auklėtojos Jurgos Stonienės.

Kiekvienai komandai įteikti diplomai, svečio atsivežti prizai.

Po renginio Nepriklausomybės Akto signataras, lydimas direktorės Danguolės Bagdonienės, aplankė mokyklos muziejų ir pasirašė Vinco Kudirkos progimnazijos svečių knygoje.

Daugiau nuotraukų

Marius Jonaitis, direktoriaus pavaduotojas ugdymui