Kovo 11-osios iškilmėse

Progimnazijos mokiniai ir kudirkaičių organizacija kartu su Kauno visuomene paminėjo 26-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės metines.

Kauno arkikatedroje bazilikoje mokiniai išklausė Šv. Mišių. Po Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio merginų choro koncerto dalyvavo Kauno moksleivių bei visuomeninių organizacijų eisenoje į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį. Eisenos metu mokiniai aplankė Vytauto Didžiojo bei Romo Kalantos paminklus, pasidžiaugė tarpukario Lietuvos architektūra.

Karo muziejaus sodelyje suplevėsavus Vyčio Kryžiaus ordino vėliavai, skambėjo varpų muzika, vyko iškilmingas Nepriklausomybės metinių paminėjimas. Po sveikinimų nuvilnijo šventinis koncertas „Sveika, Laisve!“, kurį dovanojo Linas Adomaitis, projekto „Lietuvos balsas“ finalistė Rugilė Lingytė, grupė „G&G Sindikatas“.

Mūsų mokinių patriotizmas ir entuziazmas, susivienijimas su patriotiškai nusiteikusia, nepriklausomybę pasiryžusia apginti Kauno visuomene – didžiausia padėka vyresniajai kartai už atkovotą laisvę.

Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė

981925