Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-ąją progimnazijoje tradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Šių metų Europos kalbų dienos šūkis – „Aplankykime Europą“.

Vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami užsienio kalbų mokytojų, kūrė projektinius darbus apie Europos šalis, jų kalbas, dalijosi kelionių po senąjį žemyną įspūdžiais. Jaunesnieji gamino emblemas, įprasminančias Europos kalbų dienos šventę. Jomis ne tik patys pasipuošė, bet ir padovanojo progimnazijos pradinukams, žengiantiems pirmuosius žingsnius į stebuklingą ir užburiantį kalbų pasaulį.

Netradicinėse pamokose informacinių technologijų pagalba mokiniai susipažino su populiariausiomis pasaulio kalbomis, mokėsi tarti gražiausius pasisveikinimo, padėkos žodžius ispaniškai, vokiškai, prancūziškai, netgi portugališkai, dalyvavo kūrybingų mokytojų paruoštose viktorinose, sprendė kryžiažodžius, atliko akiratį plečiančias užduotis.

Gražiausi ir įdomiausi moksleivių darbai papuošė progimnazijos erdves, užsienio kalbų kabinetus. Tikimės, kad ši šventė skatins mokinius domėtis kalbomis, atversiančiomis jiems duris į platųjų pasaulį.

Ineta Kučinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė