Nemajūnų plenere

Tapybos, skulptūros, fotografijos ir žemės meno pleneras Nemajūnuose „Pajausk rudenį Nemajūnuose“ rugsėjo 28 d. sukvietė Kauno miesto mokyklų mokinius ir menininkus. Jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 7a kl. mokinės Goda  Jančiūnaitė ir Kamilė Kairiūkštytė (dailės mokytoja metodininkė Serena Pečiūnaitytė).

Nemajūnai kūrėjus pasitiko kaimiškomis erdvėmis, gaiviu dzūkišku oru, plačiais peizažais su karvėmis, ožkomis, arkliais, medine autentiška sodybų, bažnyčios ir stogastulpių, senovinių kryžių architektūra.

Goda ir Kamilė plenere sukūrė puikius darbus ant drobės: „Rudens  žirgas“ ir „Žalioji lanka“. Mergaitės kaimo motyvus tapė pievoje, po gluosniu. Mokinės fotografavo kaimą, senąsias kaimo kapinaites, gyvulius, tyrinėjo sodybas, bendravo su vietos gyventojais, jų buvo pavaišintos karšta kakava.

Sušildė bendravimas, įkvėpė pasidalintos idėjos ir šiltas, jaukus ruduo. Džiaugiamės, kad pavyko sukurti puikius tapybos darbus, kurie bus eksponuojami Kauno Stasio Lozoraičio pagrindinėje mokykloje.

Dailės mokytoja metodininkė Serena Pečiūnaitytė

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių