Poezijos anglų kalba deklamavimo konkursas

Spalio 19 dieną progimnazijoje vyko tradicinis rudeninis poezijos anglų kalba deklamavimo konkursas „Mano didelis mažas pasaulis“. Aštuoniolika 5-8 klasių eiliuoto žodžio ir anglų kalbos mylėtojų deklamavo apie mus supantį pasaulį, žmones ir jų tarpusavio santykius, mokyklą, mokytojus, gamtą. Mokinių deklamavimą vertino komisija, kurią sudarė progimnazijos anglų kalbos mokytojos. Konkurso dalyvius pasveikino ir puoselėti meilę poezijai skatino progimnazijos direktorės pavaduotojas ugdymui Povilas Simanavičius.

Komisijos nariams patiko 5c klasės mokinės Ievos Katinaitės, 5a klasės mokinės Austėjos Klimavičiūtės, 6c klasės mokinės Silvijos Koreivaitės, 7d klasės atstovės Mildos Petraitytės bei aštuntoko Kristijono Žeko deklamavimas. Komisijos ir konkurse dalyvavusių moksleivių nuomone, šių metų poezijos deklamavimo anglų kalba konkurso nugalėtojais tapo šeštokė Silvija Koreivaitė (mokytoja Jolanta Dūdienė) bei 8a klasės mokinys Kristijonas Žekas (mokytoja Zita Matelionytė).

Linkime sėkmės Silvijai ir Kristijonui Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių poezijos anglų kalba deklamavimo konkurse.

Ineta Kučinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Svetainėje lankosi 16 svečių ir nėra prisijungusių narių