Lietuvos kudirkaičių spiečius

Lapkričio mėnesį progimnazijoje įvyko tradicinis Lietuvos kudirkaičių organizacijos spiečius, skirtas Vinco Kudirkos mirties metinėms paminėti. Jo metu kasmet iškilmingai prisiekia nauji organizacijos nariai. Džiugu, kad šįmet vien Kauno kudirkaičių gretas papildė daugiau kaip penkiasdešimt naujokų.

Šventės dalyvius ir svečius nuoširdžiais žodžiais pasveikino progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė, Lietuvos kudirkaičių organizacijos vadovė Irena Aleksejenkienė. Visus muzikinius intarpus dovanojo tik savi muzikantai bei dainininkai: progimnazijos muzikos studija, vadovaujama mokytojos Svetlanos Mockienės, aštuntokas Vitas Ilekis (dūdmaišis), penktokai Ieva Katinaitė (smuikas) ir Mantas Babonas (kanklės), septintokės Gustė Bagdžiūnaitė, Viktorija Liaškinaitė ir Emilija Misūnaitė (daina).

Spiečiaus dalyvius ypač stebino progimnazijos kudirkaičių susiklausymas, gebėjimas puikiai priimti svečius, viską atlikti nepriekaištingai iki galo. Todėl daug padėkų ir gerų žodžių nusipelnė visi renginio organizatoriai, o ypač jo vedėjos Urtė Dabašinskaitė ir Ieva Dambrauskaitė.

Aštuntokas Augustas Kučinskas