Progimnazijos mokytojai dalyvavo respublikinėje pedagogų konferencijoje

Šių metų sausio 5 d. Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje vyko projekto „Šiuolaikinė mokymo (-si) aplinka“ respublikinė pedagogų konferencija „Aš mokau inovatyviai!“

Renginio metu apie informacinių technologijų panaudojimo galimybes šiuolaikinėse mokyklose kalbėjo programinės įmonės gamintojos „Microsoft“ technologijų atstovas Šarūnas Končius, šios įmonės švietimo projektų vadovė Ingrida Stankevičienė. Pranešimus konferencijoje ir savo patirtimi apie šiuolaikišką mokymąsi dalinosi Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos atstovai: anglų kalbos mokytoja metodininkė Zita Matelionytė ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Eleonora Palšienė skaitė pranešimą „Z karta ir „Microsoft Office 365“, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Skaistė Lipinskienė rengė pristatymą „Kaip XXI amžiaus technologijos susijusios su mokinių mokymosi motyvacija?“, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marius Jonaitis – „Inovatyvi, šiuolaikinė mokykla: tikslingas mokymo ir mokymosi metodų taikymo aspektas“.

Projekte „Šiuolaikinė mokymo (-si) aplinka“ dalyvaujančiose mokyklose diegiami „išmanieji įrankiai“, t. y. interaktyvios lentos, planšetiniai kompiuteriai, naudojama „Office 365“ programa ir kt. Mokytojai dalyvauja daugiau nei pusės metų trukmės mokymuose, gilina savo kompetencijas, mokosi naudotis šiuolaikine IT įranga, pritaikyti inovatyvias technologijas pamokose.

Marius Jonaitis, direktorės pavaduotojas ugdymui

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių