Viktorina Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Vasario 8 d. progimnazijoje vyko tradicinis renginys, skirtas valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ąjai – paminėti.

Viktorinoje dalyvavo visų penkių 5 klasių mokinių komandos ir jų palaikymo grupės. Viktorina vyko keliais turais: I ir II turo klausimai buvo apie Lietuvos istoriją, III turo 20 klausimų atsakymai turėjo parodyti bendrą mokinių išprusimą. Palaikymo grupių nariai privalėjo išspręsti istorijos kryžiažodį ir taip padidinti savų komandų taškų kiekį.

Renginį organizavo istorijos mokytojos Danutė Randakevičienė, Violeta Pranckūnienė, fizikos mokytojas Rimantas Palubinskas, muzikos mokytoja Svetlana Mockienė. Renginį vedė 8a klasės mokinys Mindaugas Minderis ir mokytoja V. Pranckūnienė. Penktokų komandas objektyviai vertino ir surinktus grupių taškus skaičiavo 8a klasės mokiniai: Nojus Vegelevičius, Liepa Spietinytė, Radvilė Turkutė. Keletą skambių dainų atliko pradinių klasių mokinių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos.

Komandos buvo puikiai pasiruošusios, salėje tvyravo gera nuotaika, mokiniai buvo itin aktyvūs. Kompetentinga komisija paskelbė, kad pirmosios vietos nugalėtoja – 5a klasės komanda, antrosios vietos – 5c ir 5ė klasių komandos, trečioje vietoje – 5b, 5d klasių komandos.

Progimnazijos direktorės Danguolės Bagdonienės pasirašytus padėkos raštus komandoms įteikė direktorės pavaduotojas ugdymui Marius Jonaitis, istorijos mokytojos kartu su aštuntokais – saldžias dovanėles.

Istorijos mokytoja metodininkė Violeta Pranckūnienė