Šeštokai praktinėje gamtos, technologinių-inžinierinių mokslų paskaitoje KTU

Ar žinojote, kad bepiločiai orlaiviai (dronai) gali būti panaudojami statybose, topografijoje, ūkyje ir net medicinoje? Mūsų progimnazijos 6b klasės mokiniai žino! Apie tai šeštokai išgirdo kovo 20 d. Kauno technologijos universiteto Elektros ir elektronikos fakulteto praktinėje gamtos, technologinių-inžinerinių mokslų paskaitoje.

Užsiėmimo metu mokiniams buvo paaiškinta, kaip veikia, kokius darbus gali atlikti bepiločiai orlaiviai ir kosmoso platybėse skraidantys satelitai. Parodyti laboratorijoje esantys tiesaus sparno dronai, helikopteriai bei kvadrodronai. Mokiniai susipažino ir išbandė dviejų tipų simuliatorius: 1 tipo – lenktyninius dronus, ant kurių esanti kamera suteikia galimybę matyti, kur skrenda dronas; 2 tipo – tiesaus sparno dronus ir helikopterius, kuriuos patys stebime akimis, stovėdami anr žemės.

Mokiniai turėjo galimybę pagilinti gamtos ir technologinių mokslų žinias, jas pritaikyti praktikoje, susimąstė apie technologinių mokslų studijas.

Zita Matelionytė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, 6b klasės vadovė

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių