Knygnešio diena

 

Kovo mėnesį Lietuvos kudirkaičiai tradiciniu respublikiniu spiečiumi –konkursu paminėjo Knygnešio dieną, į Kauno V. Kudirkos progimnazijos salę tądien susirinko apie šimtas spiečiaus dalyvių ne tiek iš Kauno mokyklų, bet ir iš Alytaus, Kudirkos Naujamiesčio, Radviliškio.

Aišku, daugiausia pastangų konkursas pareikalavo iš komandos narių, kuriems teko ir surinkti posakius iš pabirusių raidžių, ir „susikalbėti‘‘ be žodžių, ir gyvą skulptūrą „statyti“, ir atpažinti įvairių autorių mintis. Žinoma, be veiklos nebuvo palikti ir komandų sirgaliai-žiūrovai.O visus muzikiniais intarpais džiugino progimnazijos muzikantai ir dainorėliai.

Konkurse, kaip ir buvo galima tikėtis, geriausiai sekėsi vyriausiems dalyviams- Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos kudirkaičiams. Bet,ko gero, ne laimėta vieta, prizai ar dovanos kasmet vilioja būrius kudirkaičių į Kauną, o kūrybiška galimybė išreikšti savo meilę bei pagarbą gimtajam žodžiui ir, žinoma, puiki proga šiltai ir artimai bendrauti, keistis gerąja, patirtimi, už ką didžiausią dėkingumą visi svečiai jaučia šventės šeimininkams- KaunoVinco Kudirkos  progimnazijos kudirkaičiams.

                                                                                                                        Irena Aleksejenkienė,

                                                                         Lietuvos kudirkaičių organizacijos tarybos pirmininkė

 

 

Mokinių priėmimas

kaunas.png
Nėra paveikslėlių

Pamokų laikas

1.     8.00   -  8.45
2. 8.55   -  9.40
3. 9.50   -  10.35
4. 10.55  -  11.40
5. 12.10  -  12.55
6. 13.05  -  13.50
7. 14.00  -  14.45

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
915438

Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių