„Poezijos pavasaris 2017“ – mūsų progimnazijoje

Gegužės 23 d. progimnazijoje vyko Tarptautinio poezijos festivalio renginys – valanda su vaikų rašytoja, poete Ona Jautake. Viešnią atlydėjo Kelmės literatų klubo „Vieversys“ prezidentas Viktoras Gulbinas.

Svečius savo eilėmis pasveikino Liana Boyajyan, Augminas Matiušovas, Domantas Augutis (1a kl., pradinių klasių mokytoja metodininkė Janina Kazickienė), Daumantas Terleckis (3a kl. pradinių klasių mokytoja metodininkė Laimutė Jankūnienė). Inscenizaciją O. Jautakės eilėraščio motyvais parengė Silvija Koreivaitė, Emilija Obeleniūtė, Gabija Bajorinaitė, Gabrielė Mačiulytė (6c kl.). Renginio vedėjai Austė Bacevičiūtė (6c kl.) ir Povilas Virbašius (6d kl.) paprašė poetės papasakoti apie save ir paskaityti savo eilių. V. Gulbinas pagrojo gitara ir padainavo keletą poetės eilėraščių ir vieną savo kūrybos dainą. Mokiniai pateikė klausimų, į kurios viešnia atvirai, nuoširdžiai atsakinėjo. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Morkūnienė.

Renginio pabaigoje mokinių laukė  iliustruoto savaitinio kultūros, literatūros, meno žurnalo „Naujoji Romuva“ dovanos: knygos ir kultūrinio gyvenimo žurnalas jaunimui „Pašvaistė“, kurias atvežė V. Gulbinas. Progimnazija padėkojo svečiams. O. Jautakė pasidžiaugė mokinių gerumu, nuoširdumu ir atidumu, šilta mokyklos mikroaplinka.

Kristina Bačiulienė, lietuvių kalbos (gimtosios) mokytoja