Progimnazijos gimtadienis

Lapkričio 16-ąją – ugdymo dieną – mokiniai paminėjo 88-ąjį progimnazijos gimtadienį, tuo pačiu ir tarptautinę tolerancijos dieną, pyragų dieną, vyko į edukacijas muziejuose, tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Vivo avanscena 2017“ spektaklius, dalyvavo protų mūšyje, žaidė, diskutavo, surengė  piešinių „Mano mokykla“ bei tolerancijos dienai paminėti parodas.

Šventinio koncerto metu progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė palinkėjo mokiniams būti linksmais, dorais ir draugiškais, padėkojo jiems ir jų tėveliams už dovaną mokyklai – gėles geltonuose vazonuose, kuriomis papuošė I-o aukšto fojė. Šventės dalyvius džiugino muzikos studijos, vadovaujamos muzikos mokytojos Svetlanos Mockienės, nuotaikingos dainelės, baleto, sportinių ir gatvės šokių šokėjų, gimnastų pasirodymai. Šaunūs muzikantai grojo cimbolais, smuikais, skambino fortepijonu.

Pasidžiaugę vis gražėjančia mokyklos aplinka, sugiedoję progimnazijos himną, mokiniai palinkėjo progimnazijai ilgai gyvuoti ir auginti tik gerus žmones. Mokykla didžiuojasi buvusiais ugdytiniais – talentingais Lietuvos žmonėmis, garsinančiais šalį visame pasaulyje, ir mokytojais, mylinčiais savo mokinius ir  tikinčiais jų sėkme.

Rita Morkūnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

981910