Aktyvi Tėvų klubo veikla

Progimnazijos 5a klasės Tėvų klubas, susibūręs šias mokslo metais, džiugina mokinius, mokytojus, klasės vadovę Audronę Krikštopaitienę  visokeriopa pagalba ir įdomiomis veiklomis. Klubo vadovė Rima Malienė, Dominyko Puodžiukyno tėtis,  Sostinių Golfo klubo vadovas Donatas Puodžiukynas, su klasės vadove suorganizavo kultūrinės, pažintinės, sportinės veiklos nepakartojamą dieną Sostinių golfo klube.

LSMU Ekstremaliosios medicinos katedros doktorantė gydytoja Olga Sushadolskienė,  Antano Suchadolsko mama, pravedė neįprastą žmogaus saugos pamoką, visus mokino, kaip žmogui suteikti  pirmąją pagalbą. Visi mokiniai turėjo individualias priemones.

Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro snaiperių ir taikiųjų šaulių rengimo instruktorius Algimantas Kuckailis, Daumanto Kuckailio tėtis, su savo broliu  ekspertu Ernestu Kuckailiu  vasario 22d. penktų klasių mokiniams surengė popietę apie Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, apie Lietuvos kariuomenę, pristatė Ernesto Kuckailio knygą „Trispalvio erelio skrydis. Eskadrono „Erelis-02“ misija Afganistane 2002- 2003 m.“ Ernestas Kuckailis - vienas iš pirmųjų atkurtos Lietuvos kariuomenės savanorių, vienas iš Jėgėrių bataliono kūrėjų, pirmojo specialiųjų pajėgų eskadrono „Erelis-02“ Afganistane ryšininkas,- kulkosvaidininkas, Irako karo akademijos instruktorius, Žvalgų mokyklos kovinio rengimo instruktorius, tai pirmasis karys, aprašęs savo kovinę patirtį Lietuvos kariuomenės kovinėje misijoje. Mokiniai, įkvėpti tikro patriotiškumo ir meilės Lietuvai dvasia, čiupinėjo ginklus, išbandė racijas, matavosi maskuojančius kareiviškus rūbus.  Gal gims penktoko svajonė tapti gydytoju, verslininku, sportininku, kariu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui   Rita Morkūnienė