KAUNO VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJA

Pagrindinis -> Naujienos

Olimpinis mėnuo

Autorius

1c  klasės mokytoja Lina Žitkevičiūtė

( 2022-11-23 09:56:57 )

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamo respublikinio projekto „Olimpinis mėnuo“ dalyviai, Vinco Kudirkos progimnazijos 1a, 1b, 1c, 3c ir 4b klasių mokiniai, nuotoliniu virtualiu būdu turėjo progą pabendrauti su penkiakovininke Ieva Serapinaite, olimpiečiais baidarių irkluotojais Andrejumi Olijniku bei Mindaugu Maldoniu.

Pradinukai ne tik buvo skatinami aktyviai laiką leisti per pertraukas, išbandyti įvairias mankštas ir žaidimus, bet turėjo puikią progą patys sportininkams užduoti jiems rūpimus klausimus,  sužinoti daug informacijos projekto temomis apie fizinį aktyvumą ir bendradarbiavimą, olimpiečių pasiekimus sporte, sveiką mitybą, emocinę sveikatą bei pomėgius.

Šio projekto dėka siekiama vaikus mokyti olimpinių vertybių, skatinti fizinį aktyvumą, sveiko gyvenimo būdą. Pasiūlyta apie tai išgirsti ne vien iš Lietuvos specialistų, bet susipažinti ir su kitų kultūrų maisto gaminimo ypatumais, kaip pavyzdžiui, su italų virtuvės šefu Gian Luca Demarco.

Visą spalį vykęs „Olimpinis mėnuo“ baigėsi. Šios iniciatyvos metu vaikai kartu su pedagogais bei tėvais buvo įtraukiami į užsiėmimus pamokų, pertraukų metu ar namuose pagal įvairias projekto temas.  Veiklos apėmė ne tik žaidimus, praktiškas ir naudingas mankštas vedamas profesionalių sportininkų, bet ir rimtas diskusijas, susitikimus su olimpiečiais.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, iniciatoriai – Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Įrankiai neįgaliesiems

Didesnis tekstas

Didesnis kursorius

pranešimas apie patyčias paramos teikimas įstaiga žemėlapyje

NAUJIENOS

Matematikos konkursas „Mąstyk, atrask, spręsk“

Pleneras „Gamtos oazės Kaune“

Atidaryti visas naujienas

PROJEKTAI

TARPTAUTINIS NORDPLUS JUNIOR PROJEKTAS

Projektas pagal Erasmus+ programą „STEAM ugdymas tiksliųjų, gamtos mokslų ir kalbų pamokose“

Projektas  Erasmus+ KA122 „Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų didaktinių kompetencijų tobulinimas ugdant Z ir Alfa  kartos  mokinius”

Atidaryti visus projektus

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Anglų kalbos olimpiados 5-8 klasių nugalėtojai
Atsinaujinusios progimnazijos erdvės
Biblioteka po renovacijos
Atidaryti visą galeriją

NUORODOS