KAUNO VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJA

Autorius:

Jolanta Bronušaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

( 2021-10-11 13:52:33 )

Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos 6a ir 6d klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte “Foreign cultures, a chance to get to know each other”. Projektas vyksta 2021m. spalio mėn. – 2022m. sausio mėn. laikotarpiu, jame dalyvauja 4 Europos Sąjungos šalys: Ispanija, Kroatija, Lenkija ir Lietuva. Tikslas – moksleivių anglų kalbos ir IKT įgūdžių tobulinimas. Projekto veiklų metu mokiniai rengs savo klasės video pristatymus, rašys elektroninius laiškus,  kurs pranešimus apie savo miestą, šalį bei mokyklą ir nuotoliniu būdu pristatys projekte dalyvaujantiems bendraamžiams iš kitų šalių. Tikimasi, kad tai prisidės prie moksleivių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimo, plės geografijos ir istorijos žinias, ugdys toleranciją kitų šalių kultūroms.

Įrankiai neįgaliesiems

Didesnis tekstas

Didesnis kursorius

pranešimas apie patyčias paramos teikimas įstaiga žemėlapyje