KAUNO VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJA

Pagrindinis -> Projektai

ERASMUS+ projektas „Improving the didactic competencies of teachers and student support specialists in the education of Z and Alpha generation students” Nr. 2021-1-LT01-KA122-SCH-000015829

( 2021-09-28 10:48:18 )

2021 – 2022 m.m. Kauno Vinco Kudirkos progimnazija dalyvauja Erasmus+ KA122 projekte „Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų didaktinių kompetencijų tobulinimas ugdant Z ir Alfa  kartos  mokinius”. Projekte dalyvaus 4 progimnazijos pedagogai ir pagalbos mokiniui specialistai.

2021 m. spalio 3-9d. matematikos mokytoja Lina Janulienė ir tikybos mokytoja Audra Jakušovienė dalyvaus mokymų kursuose Suomijoje. Mokymuose mūsų pedagogės susipažins su Suomijos švietimo sistemos ypatumais, mokyklų struktūra, dalyvaus projekte „Contexts4Content”, kuriame praktiškai mokysis kontekstinio ugdymo metodikos ir kaip ji taikoma suomių mokyklose. Darbo grupėse ir diskusijose mokytojos turės galimybę pasidalinti mūsų mokyklos gerąja praktika su kitų šalių pedagogais. Tikimasi, kad mokymo kursai pagilins mokytojų būtinąsias kompetencijas bei padės kryptingai tobulinti savo kvalifikaciją.

Projektas finansuojamas pagal Europos Komisijos programą „Erasmus+”.

Įrankiai neįgaliesiems

Didesnis tekstas

Didesnis kursorius

pranešimas apie patyčias paramos teikimas įstaiga žemėlapyje

NAUJIENOS

Vokiečių kalbos dienos

Gerumo akcija „Gera daryti gera“

Sveikiname

Atidaryti visas naujienas

PROJEKTAI

Atidaryti visus projektus

NUOTRAUKŲ GALERIJA

NUOTRAUKŲ NĖRA

NUORODOS