Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos 4-ų ir 8-ų klasių standartizuotų testų rezultatai

Standartizuoti testai teikia patikimą informaciją apie mokymosi pasiekimus ir problemas, padeda užtikrinti geresnį grįžtamąjį ryšį mokiniams, jų tėvams ir mokytojams.  Mokykla gali objektyviai įsivertinti savo darbą rajono, šalies kontekste, pamatyti tobulintinas sritis.

Tėvai sužinos, kurio dalyko kurį pasiekimų lygį mokinys pasiekė, kokią dalį taškų surinko atskirose dalykų turinio arba gebėjimų srityse, kaip jam sekėsi parodyti ir taikyti įgytas žinias, pademonstruoti aukštesniuosius mąstymo gebėjimus. Ši informacija padės išsiaiškinti konkrečius mokymosi sunkumus ir problemas, kurias galima įveikti suteikiant tinkamą pagalbą. Ši ataskaita taip pat rodys  vaiko padėtį klasėje, mokykloje ir šalyje. Tokią ataskaitą gaus kiekvienas testą atlikęs mokinys. Pagal tai tėvai galės spręsti apie savo vaiko mokymosi stiprybes ir tobulintinas sritis. Šią informaciją ir konkrečius vaiko pasiekimų gerinimo klausimus galės aptarti su mokytojais.

4-ų klasių standartizuotų testų rezultatai

8-ų klasių standartizuotų testų rezultatai