Pagrindinis -> Psichologas

PSICHOLOGAS
  • Rasa Būdaitė
  • Telefonas: -8 614 93179
  • Progimnazijos psichologė rūpinasi vaikų psichine sveikata ir reikalingų psichologinių ugdymo sąlygų sudarymu.

Progimnazijos psichologės veikla yra kompleksinė ir apima šias kryptis:

• Mokinių, tėvų (ar teisėtų vaiko atstovų), mokytojų konsultavimas psichologinių, asmenybės, ugdymo problemų sprendimo klausimais. Tai pagrindinė psichologės veiklos kryptis.
  • Psichologinio įvertinimo – tai konsultavimo tikslais reikalingų duomenų apie vaiko psichologinės problemos būklę gavimas, remiantis psichologiniais metodais.
  • Tyrimo – tai mokslinis, sistemingas psichologinių faktų kaupimas, jų atskleidimas ir analizė, rekomendacijų rengimas, remiantis tyrimo medžiaga, jų teikimas ir diegimas praktinėje veikloje.
  • Psichologinio švietimo – tėvų, mokytojų ir kitų su vaiko ugdymu susijusių asmenų švietimas aktualiais vaiko psichologijos klausimais.
  • Profesinio kuravimo.
Įrankiai neįgaliesiems

Didesnis tekstas

Didesnis kursorius