Tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje

Lapkričio 15-16 dienomis progimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje Girstučio kultūros centre, kurį organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai.

6с klasė su auklėtoja Irena Aleksejenkiene žiūrėjo Šiaulių moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ (rež. D. Dargienė, V. Dargis) psichoanalitinę dramą „Skylė sienoje“, 5a klasė su auklėtoja Danute Randakevičiene ir 6d klasė su auklėtoja Ausma Chlebinskiene – Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro (rež. E. Prakuliauskaitė – Milinienė) spektaklį-improvizaciją „Baisi pjesė pažiūrėti“ (pagal G. Beresnevičių), 8d klasė su auklėtoja Jurga Stoniene ir Jaunųjų studentų būrelio mokiniai su vadove Kristina Bačiuliene – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos teatro studijos „N-7“ (rež. J. Matekonytė – Antanėlienė) dramą „Oskaras“ (rež. C. Graužinis, J. Matekonytė E. E. Shmidtt‘o romano motyvais).

Bene labiausiai mokiniams patiko profesionaliai pastatytas „Oskaras“, kuriame gvildenami mirties ir gyvybės, šeimos, meilės ir draugystės klausimai. Įgijus kultūrinės patirties mokiniams buvo ką pamąstyti.

Ausma Chlebinskienė, technologijų mokytoja metodininkė

Svetainėje lankosi 161 svečias ir nėra prisijungusių narių